Посете

Датум: 31. Oktobar 2019 08:51 Категорија: Посете

Посетa Астрономскoj опсерваторијi

Датум: 03. Maj 2019 10:33 Категорија: Посете

Ученици седмог разреда наше школе имали су изванредну прилику да посете Астрономску опсерваторију у Београду. На заузимање запослених у Опсерваторији и захваљујући њиховом свесрдном труду отворили су нам врата Опсерваторије на Звездари у уторак 23. априла. Том приликом наши ђаци посетили су главну библиотеку где им је одржано предавање уз презентацију о историји оснивања и изградње Опсерваторије, а потом су имали прилику и да виде тренутно највећи телескоп на Балкану којим се посматрају небеска тела. Овом посетом употпуњена су знања наших ђака о астрономији као и о њеном развоју код Срба, али уједно су били упознати са професијом астронома као и о томе где се они школују и припремају за рад у опсерваторији.

Посета Југословенској кинотеци

Датум: 26. Mart 2019 13:55 Категорија: Посете

Посета Шведској амбасади

Датум: 20. Decembar 2018 11:02 Категорија: Посете

Посета Сајму спорта

Датум: 24. Novembar 2018 09:29 Категорија: Посете

са Давором Штепанеком

Наши ђаци су 23. 11.2018. године посетили Сајам спорта, утисци су сјајни.

Наши ђаци су 23. 11.2018.посетили Сајам спорта,утисци су сјајни.

Посета Дому Народне скупштине РС

Датум: 09. Oktobar 2018 21:25 Категорија: Посете

У уторак 9. октобра наш Ученички парламент посетио је Дом Народне скупштине РС. Том приликом упознат је са радом Народне скупштине као и са неким од њених просторија: Зеленом салом, фоајеом, библиотеком, дипломатским салоном (салоном кнеза Павла Карађорђевића) и холом за новинарске конференције. После тога чланови Ученичког парламента су са наставником Марком Павловићем обишли и зграду председника Републике Србије као и зграду градске скупштине града Београда.

Екскурзија ученика 5. и 6. разреда

Датум: 25. Maj 2018 09:11 Категорија: Посете

Ученици петог и шестог разреда наше школе у понедељак 21. маја били су на екскурзији.

Посета Природњачком музеју

Датум: 16. Maj 2018 08:31 Категорија: Посете

У уторак 8. маја 2018. године наставници Татјана Мандић и Марко Павловић  водили су ученике, који похађају часове биолошке секције, на изложбу у Природњачки музеј. Име изложбе је "Сурлаши". Ђаци су имали прилику да чују о еволуцији сурлаша,  погледају неке делове њихових скелета и реплике скелета два мамута који су пронађени на територији Србије.

Посета Аустријској амбасади

Датум: 03. Maj 2018 13:15 Категорија: Посете

Посета резиденцији Египта у склопу месеца франкофоније

Датум: 28. Mart 2018 21:46 Категорија: Посете