Обавештења

Општинско такмичење из историје-коначна ранг листа

Датум: 15. Mart 2020 16:57 Категорија: Обавештења

Општинско такмичење из историје - коначна ранг листа

Прочитај

Препорука школе која се примењује ради спречавања ширења евентуалне инфекције

Датум: 10. Mart 2020 11:54 Категорија: Обавештења

Знакови, симптоми инфекције корона вирусом укључују респираторне симптоме попут температуре, кашља и отежаног дисања. У тежим случајевима инфекције, може доћи до упале плућа, јаког акутног респираторног синдрома.

Стандардне препоруке за спречавање ширења инфекције укључују појачану хигијену руку, прекривање уста и носа приликом кашљања и кијања.

Избегавајте близак контакт са свима који показују симптоме респираторних инфекција као што су кашаљ и кијање.Такође, избегавајте боравак у просторијама где је присутан велики број људи.

Препоручује се родитељима да одложе све прославе и дружења као и да децу која имају температуру не шаљу у школу.

План јавних набавки за 2020. годину

Датум: 06. Mart 2020 09:28 Категорија: Обавештења

План јавних набавки за 2020. годину

Продужење зимског распуста

Датум: 12. Februar 2020 16:53 Категорија: Обавештења

Министарство просвете, науке и технолошког развоја донело је одлуку да се продужи зимски распуст у основним и средњим школама у Републици Србији. Распуст ће бити продужен до петка 21. фебруара, а први наставни дан је понедељак, 24. фебруар 2020. године.

ПРАВИЛНИК О ПОСТУПКУ ЗА ИЗБОР ДИРЕКТОРА

Датум: 22. Januar 2020 15:48 Категорија: Обавештења

ПРАВИЛНИК  О  ПОСТУПКУ  ЗА  ИЗБОР   ДИРЕКТОРА

Прочитај

Међународно такмичење из рачунарске и информатичке писмености „Дабар“

Датум: 18. Novembar 2019 08:13 Категорија: Обавештења

Међународно такмичење из рачунарске и информатичке писмености „Дабар“ за ученике основних школа одржаће се у кабинету информатике ОШ „Ђура Јакшић“  за:

• Ученике виших разреда 18. новембар 2019. године од 15:00
• 5. и 6. разреда у категорији „Дабарчић“;
• 7. и 8. разреда у категорији „Млади Дабар“;
  • Ученике нижих разреда 25. новембар 2019. године од 15:00
• 1. и 2. разреда у категорији „Јуниор 1“;
• 3. и 4. разреда у категорији „Јуниор 2“;

Такмичење се реализује онлине. Након пријаве, сваки ученик има 40 минута за решавање задатака. По истеку тог времена, систем за онлине тестирање се аутоматски затвара и чува резултате.
Колекција ,,Дабар“ задатака са претходних такмичења постављена је на: https://dabar.edu.rs/dabar-vezbaonica/

Наставник,
Шандор Доци

ОДЛУКА О ЗАКЉУЧЕЊУ ОКВИРНОГ СПОРАЗУМА ЕКСКУРЗИЈЕ И НАСТАВА У ПРИРОДИ