Достигнућа

Песници

Датум: 08. Decembar 2015 21:30 Категорија: Достигнућа

Такмичење ,, Ђачка песничка сусретања "  одржано је 18. новембра на школском нивоу, и 2. децембра на општинском. У категорији млађих разреда најуспешније су се представили ученици трећег разреда.

Форум театар

Датум: 01. Decembar 2015 10:31 Категорија: Достигнућа

Школске 2014/2015. године, у оквиру пројекта „Школа без насиља“ организован је Форум театар, у коме су учествовали ученици  старијих разреда. Форум театар је организован  у циљу смањења стопе насиља међу ученицима.

Учионица-радионица

Датум: 12. Novembar 2015 18:38 Категорија: Достигнућа

Ду  ју спик Инглиш ?

Матуранити 2015 . године

Датум: 17. Avgust 2015 12:17 Категорија: Достигнућа

Први дечји конгрес

Датум: 22. Jun 2015 21:32 Категорија: Достигнућа

Први Дечји конгрес  ,, Ја сам дете на врху планете" одржан је у Центру за културу и образовање, Раковица, 18. и 19. маја.
Наши ученици су нас сјајно представљали и лепо се дружили.

Наши мали песници на такмичењима

Датум: 08. Jun 2015 13:57 Категорија: Достигнућа

Наши ученици су писали песме и учествовали на школском и општинском такмичењу!
     ____________________________________________________________

млађи разреди -  Ивана Бајчетић IV2 ,  са песмом ,, Звезда " освојила је 2. место на општинском  такмичењу!

Учествовали су и Лана Шарац  IV3  , Милица Зракић IV3  ,
                                      Филип Кадић IV1  , Катарина Обренић IV3  и  Марко Јестровић  II3 .

старији разреди  - Сашка Чоловић VI, са песмом ,, Црни поглед на свет " освојила је 3.место на општинском такмичењу!
                                      Учествовали су и Маша Стогов V,  Ива Дивац VI1 ,
                                      Сања Хајдер V и Немања Новаковић VI.

Такмичење ,, КЕНГУР "

Датум: 04. Jun 2015 14:07 Категорија: Достигнућа

У нашој школи је први пут ове године, 19. марта , одржано такмичење ,, Кенгур без граница"  чији је основни циљ популаризација математике.

Погледајте резултате!

ликовна радионица Осликавање гипсаног храма Светог Саве

Датум: 15. Maj 2015 14:50 Категорија: Достигнућа

Наградна ликовна радионица Осликавање гипсаног храма Светог Саве одржана је 30.4. 2015.године.

Учествовало је 80 ученика. Три наша ученика су награђена излетом, а 12 ученика пригодном књигом.

Награде

Датум: 27. April 2015 15:54 Категорија: Достигнућа

Наши ученици су освојили још награда!

Градско такмичење "Златна сирена"

Датум: 31. Mart 2014 13:20 Категорија: Достигнућа

На градском такмичењу "Златна сирена" одржаном 31.марта.2014.године, ученик Грамочлија Михаило је освојио прву награду у жанру савремена дечија песма.