Упис првака

Датум: 22. Mart 2021 10:29 Категорија: Обавештења

Поштовани родитељи и други законски заступници будућих првака,
Обзиром да се приближио почетак уписа ученика  у први разред школске 2021/22. године овим путем Вас обавештавамо о начину и поступку уписа у складу са насталом ситуацијом у вези пандемије.
Као и до сада, за упис у први разред , што се документације тиче, родитељима је олакшано на тај начин што школа сама прибавља изводе из матичне књиге рођених, уверења и остало.
Како би обезбедили да  родитељи  једним доласком  обаве и упис и тестирање деце, омогућили смо да се путем броја телефона 066 8018788 закаже термин у коме би се обавиле све потребне радње око уписа.
Такође, родитељи могу да од 01.04.2021. године по стандардној процедури доласком у школу упишу дете и закажу тестирање.
Родитељи се моле да приликом уписа понесу:
-Лекарско уверење за дете
-Информацију о ЈМБГ  за дете и ЈМБГ  једног родитеља или фотокопију неког документа  из ког то може да се прочита, обзиром да секретар врши електронски упис и ти подаци му неопходни.
Такође, од 01.04.2021. године родитељи ће моћи да закажу тестирање и упис и преко портала е- управе.
За све потребне информације као и за заказивање, можете да позовете број телефона 066 8018788 сваког радног дана почев од 23.03.2021. године у периоду од 11 до 14 часова.
С поштовањем
Директор школе: Тамара Јелић