„Ђура Јакшић“ у црвено-белој боји

Датум: 23. Decembar 2019 08:27 Категорија: Новости

Дана 6.12.2019. године, нашу школу су посетили фудбалери Црвене звезде Милош Дегенек и Матео Гарсија, са водитељком Анастасијом Веланац. Они су дошли да обрадују наше ђаке који похађају други, четврти разред и ученике који иду у боравак школе. Наши мали другари су једва чекали да упознају првотимце и сликају се са њима. У сали где су их чекали, чули су се звуци малих навијача како дозивају играче. Анастасија је дошла пола сата пре играча да се слика са свима који су хтели. Фудбалери су ушли у салу са директорком школе. Деца су се одушевила видевши играче. Сви су узбуђено стајали у ред гурајући другаре до себе како би се што пре сликали са својим идолима, узели аутограм и поклон. Нисмо стигли да разговарамо са њима, али смо по њиховим осмесима видели да им је драго што су били у посети нашој школи. Захваљујемо фудбалерима, директорки и организаторима што су нас учинили срећнима и испунили наше жеље.

Слике можете погледати у галерији.
Ива Петковић 6/1