Такмичење "Дабар"

Датум: 21. Mart 2018 08:52 Категорија: Достигнућа

"
Ученик наше школе, Филип Кадић (VII1) учествовao je на републичком нивоу Међународног такмичења из информатичке и рачунарске писмености „Дабар“... 17. марта, истовремено у Београду (Универзитет Сингидунум), Нишу, Новом Саду и Крушевцу такмичили су се ученици из основних и средњих школа.

Резултате са нестрпљењем чекамо – али већ сам пласман и учествовање је велика част !!!

Део атмосфере делимо са вама.

Фотографија преузета са: Такмичење ,,Дабар"
„Отварање републичког нивоа Међународног такмичења из информатичке и рачунарске писмености - Дабар (хттп://дабар.еду.рс/), у центру Београд.
Пријатељ такмичења БИГЗ — у Универзитету Сингидунум.“
Фотографија преузета са: Такмичење ,,Дабар"
„Проф. Ирини Рељин (Министарство трговине, туризна и телекомуникација), Бојан Радић (Министарство просвете, науке и технолошког развоја), Дарија Дасовић Ракијашић(Дабар - Хрватска) , проф. Јелена Хадзи-Пуриц (Математички факултет Универзитет у Београду, Друштво математичара Србије), Светлана Јакшић (Такмичење Дабар -Србија).

Отварање републичког нивоа Међунардоног такмичења из информатичке и рачунарске писмености - Дабар, у центру Београд.

Пријатељ такмичења БИГЗ — у Универзитету Сингидунум“.