Посета сајму књига

Датум: 31. Oktobar 2016 17:36 Категорија: Посете

Традиционално сваке године, наши ученици вођени својим наставницима, посећују Београдски сајам књига. Тако смо одржали традицију и ове школске године, па само у четвртак 27. октобра 2016. године на "Школски дан" посетили Сајам књига. Ове године ишло је преко 100 ученика наше школе. Највише смо обилазили штандове издавачких кућа у хали број један и четири. Књиге су ђаци бирали по свом слободном избору, али и уз препоруке професорки српског језика. Наставници који су водили ученике ове године су: Ненад Саковић, Јелена Трошић, Милојица Словић, Снежана Шћепановић, Будимирка Мартинко, Данјела Алексић, Олгица Ђумић и Марко Павловић.
Културу неговања писане речи и љубави према књизи и читању традиционално ће наша школа наставити да негује и на следећим Београдским сајмовима књига којима се унапред радујемо и са радошћу им хрлимо у сусрет.