Вршњачки тим за школску 2017/2018. годину

Драги другари, наставници и родитељи,

Обавештавамо вас да Вршњачки тим ради пуном паром! Сандуче поверења је постављено у холу школе и чланови тима се редовно састају да би одговарали на питања својих другара.
Ту смо за све вас који имате било какав проблем, дилему, тешкоћу, а не знате коме да се обратите.
Све ваше идеје везане за борбу против било ког облика насиља су добродошле. Слободно их пишите на нашој огласној табли или нам се придружите на састанцима који се одржавају петком седми час у кабинету енглеског.

Чланови тима су:
V разред: Татјана Жујовић, Јован Радовановић, Анастасија Манојловић, Димитрије Сикимић, Стефан Дивац и Миљана Ђурић.
VI разред: Теодора Драшковић, Маја Перуничић, Андријана Славковић, Алекса Јукић, Вељко Јакшић и Тамара Саватовић.
VII разред: Николија Стаменковић, Андрија Радивојевић, Бојана Маринковић, Ена Јовановић, Ивана Ћоровић и Михајло Костадинов.
VIII разред: Михајло Сенћански, Катарина Ристић, Невена Шкеровић, Бојана Кузмић, Сара Мијајловић и Сања Хајдер.

Координатори тима су наставница Јулијана, психолог Зона и педагог Драгана.