Фото галерија

Биолошка секција истражује!

Посета Топчидерском парку и биолошком институту "Синиша Станковић"
Вршњачки тим

Одржан је састанак са представницима локалне заједнице, а колектив ОШ "Ђура Јакшић" вредно наставља рад на реализацији програма "Школа без насиља"
Народни музеј - Изложба: Завети и поруке, Стефан Немања - девет векова

Реализатори Миланка Јојић и Снежана Рашевић, професори техничког и информатичког образовања.
Прослава Дана Светог Саве

Час енглеског језика

Енглески језик учимо уз помоћ дигиталног уџбеника
Осмаци школске 2012/2013. године

У летњој учионици је одржана свечана додела сведочанстава и мали коктел за осмаке и њихове наставнике.
Ликовна колонија 2013.

Ученици сваке године уживају у раду ликовне колоније, са наставницом Драганом Ракић развијају свој ликовни дар, упознају се са разним ликовним техникама и уметничким правцима.
Сађење стабла

Изложба у Народној библиотеци

Поводом обележавања 1150 година од мисије Св. Ћирила и Методија у Народној библиотеци је постављена изложба "Расејаше реч међу народе нове". Ученици петог и седмог разреда су посетили библиотеку и захваљујући љубазним домаћинима уживали у занимњивим експонатима и обиласку читаонице.