Фото галерија

Прослава Дана Светог Саве

Час енглеског језика

Енглески језик учимо уз помоћ дигиталног уџбеника
Осмаци школске 2012/2013. године

У летњој учионици је одржана свечана додела сведочанстава и мали коктел за осмаке и њихове наставнике.
Ликовна колонија 2013.

Ученици сваке године уживају у раду ликовне колоније, са наставницом Драганом Ракић развијају свој ликовни дар, упознају се са разним ликовним техникама и уметничким правцима.
Сађење стабла

Изложба у Народној библиотеци

Поводом обележавања 1150 година од мисије Св. Ћирила и Методија у Народној библиотеци је постављена изложба "Расејаше реч међу народе нове". Ученици петог и седмог разреда су посетили библиотеку и захваљујући љубазним домаћинима уживали у занимњивим експонатима и обиласку читаонице.
Дани ћирилице у Баваништу 2013.

Ученици петог разреда су се масовно одазвали на расписан конкурс Вукове задужбине и учествовали у манифестацији Дани ћирилице у Баваништу. Награђени су радови Данице Вујчић 5/2 и Милоша Дражете 5/2.
Песничка сусретања 2013.

Политика о нама

Новинари Политике писали су о нама као истакнутим чуварима ћирилице!
Да ли ће Дамојед да заволи сладолед?

Драмска секција је наступила на такмичењу са представом "Да ли ће Дамојед да заволи сладолед" Глумци петаци су се потрудили да науче текст, истрпели све критике наставнице Наташе Лучић и маестрално одиграли представу на сцени Културног центра Раковица.Браво, "Канаринци"!